Hakkımızda

Str teknik, Soğutma Sistemleri teknik servisi olarak yola çıktı.
Global markalarla yapmış olduğumuz anlaşmalarla hali hazırda 11.000 çeşit ürünün satış gamına sahip olduk.
İlkleri geçekleştirmeyi kendine prensip edinen STR TEKNİK sektörümüzde ki teknolojik gelişimleri sürekli takip etmektedir.STR TEKNİK alışverişin dijitale taşınması sürecinde sektörümüzün öncülerinden olup 2010 yılında online pazara giriş yaptı.B2B , B2C alışveriş imkanını Türkiye de Tüm illerimizi kapsayacak şekilde alt yapımızı hazırladık.
E-ihracat kapsamında da hali hazırda Tüm Dünya ya online platformdan ürünlerimizi sevk ederek Ülkemize katma değer sağlamaya devam ediyoruz. Konusunda Uzman Teknik ve İdari Kadromuzla da proje , ürün, satın alma süreçleri desteklerimizi vermekteyiz.

“ Sektöre Her zaman yeni bir soluk getirmeyi hedefledik “

Her zaman en iyisini , en ekonomik şekliyle , en hızlı bir şekilde sunmayı hedefledik.
Hedeflerimiz doğrultusunda Ülkemizde ve Global piyasalarda marka bilinirliği yüksek kaliteden ödün vermeyen Tedarikçi firmalarla iş birliğimiz sayesinde en iyisini sunmaya devam edeceğiz .

%100 Müşteri Memnuniyeti

Alış verişlerinizin her aşamasında konusunda uzman personelimizle Canlı Destek vermekteyiz. Ürün detay bilgileri , Teknik Destek , Satın Alma Süreçleri gibi her konuda yardım alabileceğiniz bir platform oluşturduk.

Müşteri Gizliliği Kişisel Bilgilerin Korunması ; en hassas olduğumuz konuların başında gelmektedir. Bu bağlamda Sitemiz 256 bit SSL güvencesiyle korunmaktadır. Alışverişlerinizde sahteciliği önlemek bilgi hırsızlığı vb gibi durumların önlenmesi için 3d secure sistemi ile alışverişlerinizi siteden bağımsız direk banka ekranınız üzerinden yapmanıza olanak veren ve iyzico firması ile anlaşma imzaladık (iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. MERSİS Numarası: 0483034315700019 , 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir